Du er her: Forsiden



Ansattliste
Navn Tittel Telefon

Administrativ ledelse - rådmannsgruppa

Aslaug Dæhlen Rådmann 61141574
Bjørn Bollum Kommunalsjef 61141516
Lisbet Kjøniksen Kommunalsjef 61141515
Roy Thomassen Kommunalsjef 61141569
Terje Horn Evensen Kommunalsjef 61141716

Barnehagene - Barnehagekontoret

Ann Kristin Hamre Pedagogisk fagteam 61141619
Ellen Kirkbakk Lundborg Pedagogisk fagteam 61141619
Guri Kristine Rekstad Pedagogisk fagteam 61141619
Ida Henriksen Pedagogisk fagteam 61141619
Karin Lien Sekretær 61141601
Tone Brox Pedagogisk fagteam 61141619
Malin Iversen Barnehagesjef 61141719
Merete Narum Barnehagekonsulent 918 55 237

Barnehagene - Hoffsvangen barnehage

Ann Helen Stubberud Kjøkkenassistent 61141933
Anne Grethe Lundstad Pedagogisk leder 61141933
Anne Kristine Hamre Spesialpedagog 61141933
Berit Granlund Pedagogisk leder 61141933
Bjørg Fagerland Syversen Assistent 61141933
Elin Skjølås Assistent 61141933
Elisabeth Vingebakken Pedagogisk leder 61141933
Grete Stangjordet Barne- og ungdomsarbeider 61141933
Hilde Merethe Bjerke Barnepleier 61141933
Irina Rødningsby Spesialpedagog 61141933
Jorunn Nygård Assistent/fagarbeider 61141933
Kristin H Sofienlund Pedagogisk leder 61141933
Mari Solum Tobiassen Pedagogisk leder 61141933
Maria Kalstad Nilsen Pedagogisk leder 61141933
Marthe Oddbjørg Gran Assistent 61141933
Mirsada Jakupovic Pedagogisk leder 61141933
Mona Frydenberg Barnepleier 61141933
Tove Granum Assistent 61141933
Åse Marit Bekkelund Barne- og ungdomsarbeider 61141933
Gunn Irene Ødegårdstuen Styrer 61141933
Marit Ø Mikkelsen Vernepleier 61143910

Barnehagene - Kapp barnehage

Ann Mathilde Jostad Pedagogisk leder 61161265
Anne Marthe Torgersen Pedagogisk leder 61161265
Hege Fjeldheim Assistent 61161265
Hege Olsen Barnepleier 61161265
Ina Synstelien Eikefjord Pedagogisk leder 61161265
Lise Røise Pedagogisk leder 61161265
Mai Helen Granerud Assistent 61161265
Marianne Sandhaug Assistent 61161265
Mette Gihle Assistent 61161265
Nina Larsbakken Pedagogisk leder 61161265
Nina Gihle Taasen Assistent 61161265
Siri Mette Willerud Pedagogisk leder 61161265
Tone Anita Vasveen Assistent 61161265
Linda Bekkelien Igelsrud Barne- og ungdomsarbeider 61161265
Anne Mette Melby Pedagogisk leder 61161265
Hilde Flattum Styrer 61161265
John Tore Fossen Barnevernpedagog 61161265
Lars Håkensbakken Assistent 61161265
Lene Nøkleberg Engehaugen Pedagogisk leder 61161265
Linda Nybakk Barne- og ungdomsarbeider 61161265
Mona Bergsjøbrenden Assistent 61161265
Trude Hagen Pedagogisk leder 61161265
Åse Bratli Assistent 61161265

Barnehagene - Kolbu barnehage

Anne Berit Nyhus Assistent 61141793
Anne Berit Østby Pedagogisk leder 61141793
Anne Grethe Bakke Barnepleier 61141593
Anne Gro Viken Pedagogisk leder 61141593
Astrid Dalby Assistent 61141594
Bente Aasen Barne- og ungdomsarbeider 61141594
Camilla Bjerke Øftaas Pedagogisk leder 61141593
Karin Bakke Assistent 61141794
Kristin Hellum Pedagogisk leder 61141594
Nina Holtet Barnepleier 61141793
Toril Andersen Fagarbeider 61141594
Venche Frydenberg Barnepleier
Vibeke Nordli Pedagogisk leder 61141794
Elin Stensrud Sveum Styrer 61141597

Barnehagene - Nordli barnehage

Anita Østvold Pedagogisk leder - permisjon 61168266
Anja Brønstad Pedagogisk leder 61168266
Bente Jordet Krockow Pedagogisk leder 61168266
Charlotte S Kristiansen Barne- og ungdomsarbeider - permisjon 61168266
Inger Evenstuen Barne- og ungdomsarbeider 61168266
Nina Haug Barne- og ungdomsarbeider 61168266
Randi Eng Barne- og ungdomsarbeider 61168266
Thor-Arne Moe Assistent 61168266
Tone Hoberg Barnepleier 61168266
Berit Jølle Grindvold Pedagogisk leder 61168266
Ida R Solum Pedagogisk leder 61168266
Kjersti Ljønes Rui Styrer 61168266
Marie Vesterås Pedagogisk leder 61168266
Monica E. Fladsrud Barne og ungdomsarbeider 61168266
Signy Fosso Assistent/fagarbeider 61168266

Barnehagene - Oliviabakken barnehage

Anne-Randi Larsen Pedagogisk leder 61163784
Britt Johansen Assistent 61163784
Hilde Marie Skullerud Aktivitør 61163784
Ida Roland Pedagogisk leder 61163784
Irene Amundsen Pedagogisk leder 61163784
Jorun Anita Østby Barnepleier 61163784
Mari Østvold Pedagogisk leder 61163784
Nina Bradahl Pedagogisk leder 61163784
Tone Haslan Assistent 61163784
Turid Dahl Barnepleier 61163784
Beate Aschim Styrer 61163784

Barnehagene - Vilberg barnehage

Alexandra Ivette Sørensen Pedagogisk leder 61166640
Anne Iversbakken Assistent 61166640
Mari Stensvold Assistent 61166640
Siv Nodland Solhaug Pedagogisk leder 61166640
Tove Mette Riisehagen Barne- og ungdomsarbeider 61166640
Berit Schiager Rognerud Pedagogisk leder 61166640
Inger Lise Skinstad Barne- og ungdomsarbeider 61166640
Tone Wangen Owren Styrer 61166640

Barnevern

Agnes Katrine R. Hagaseth Barnevernleder 95018129
Bjørg Jensberg Bye Veileder 48222867
Camilla Minaberg Barnevernskonsulent - permisjon 97651858
Caroline Grønbakken Barnevernskonsulent 97958026
Elisabeth Aasheim Veileder 95057249
Ellen Cathrine Øvstegaard Barnevernkonsulent
Gunhild Wangensteen Veileder 91887412
Guro Aarsby Barnevernspedagog 48214582
Kai R. Skjelstad Barnevernskonsulent 95026342
Kari Anne Bøe Barnevernkonsulent 91101737
Kristina Smedstuen Barnevernkonsulent 91305632
Line Sullestad Tolpinrud Barnevernskonsulent 90638858
Lise Nysether Hansen Barnevernkonsulent 91372163
Liv Hilde Lagmandsveen Barnevernskonsulent 95003953
Marte Wika Langvatn Barnevernskonsulent 95009514
Mona Ludvigsen Barnevernkonsulent 47289458
Ragnhild Roaldseth Veileder 91246132
Siri Ersrud Amlien Sekretær 61141540
Tone Elisabeth Lund Barnevernskosulent 97652275
Veronicha Paulsberg Barnevernskonsulent 47289448

Biblioteket

Hanne Gihleengen Bibliotekar 61141628
Hege Kristine Myhrebakken Bibliotekar 61141692
Inger-Marit Østby Bibliotekar 61141671
Ingunn Glæserud Bibliotekar 61141629
Sonja Heimdal Leder 61141691
Torill Næss Skolebibliotekar 61141632

Brannvesenet

Bård Henriksen Brannsjef 91387004
Eva Bergum Administrasjon feiing og trygghetsalarm 95860771
Gustav Gaarder Stasjonsmester og tilsyn kommunale bygg 99520745
Hans Morten Blikseth Leder forebyggende, varabrannsjef og tilsyn. 99511589
Kenneth Blien Feiing og tilsyn bolig 47601580
Lars-Harald Bergheim Tilsyn. Kontaktperson skole/barnehage 94037307
Tor Gudbrand Hoff Feiing og tilsyn bolig 90555370

Bygg- og eiendomsavdelingen

Aina Merete Lindstad Renholder 98632464
Aina Vasveen Renholder 98428939
Anna Lindblad Renholder 96204531
Anne Berit Kristoffersen Renholder 41206453
Anne Lise Hagen Renholder 97578846
Anne Marie Dybdal Renholder 97408332
Anne Mirja Martinsen Renholder 41553596
Arild Hauge Vaktmester 99523030
Bjørn Henrik Eng Eiendomssjef 61141553
Britt H. Sandum Renholder 90872984
Elin Sandvik Renholder
Erik Sundbakken Vaktmester 92289187
Grethe Lyshaugen Renholder 41304669
Hajrija Jakupovic Renholder 92607407
Hanifa Jakupovic Renholder 41556331
Hanne Larsbakken Renholder 48069486
Inger Anne Fevang Renholdsoperatør
Ivar Karlsen Arbeidsleder
Johan Bjerke Vaktmester 91834611
John Ivar Hellum Fagarbeider 48141094
Kai Myrvang Avdelingsingeniør 61141556
Karl Arne Witzøe Overingeniør 61141539
Kine J. Elde Renholder
Laila Irene Hansen Renholder 48179643
Laura Paukstylte Renholder
Magnhild Volle Pedersen Renholder 95116579
Mai Britt Dalhaug Renholder 92461492
Maria Moe Renholder 99505103
Mariann Nerseth Smestad Renholder 45252805
May Berget Renholder 97638223
May Britt Bekkevold Renholder 92062991
May Lene Faraas Lundby Renholder 93080213
May Løsengen Renholder 95788445
Mette Wold Pedersen Renholder 97621154
Mirzeta Jakupovic Renholder 98108701
Nina Nybakke Renholder
Patricia Haugene Renholder
Per Arne Tandbergsveen Vaktmester
Per Eivind Johansen Fagarbeider 90794510
Prayad Fossum Renholdsoperatør 91779013
Rasma Jakupovic Renholder 41691022
Roger Gullberg Hjelpemiddelsentralen 99611638
Runar Moen Leder renhold 61141600
Runar Sivesind Vaktmester 48294180
Siv Mari Grønstad Renholder 90239933
Svanhild Paulsen Renholder 41679778
Sølvi Bekkelund Renholder 48292939
Thongphoon Outn Johnstad Renholder 48182335
Tor Slåttsveen Fagarbeider 95057148
Torunn Gulbrandsen Renholder 94223492
Unni Fosslien Renholder 41210197
Werner Olsen Overingeniør 61141544
Wimonrat Srijan Vangen Renholder 94809898
Yngve Bakken Avdelingsingeniør 41417989
Zyrafete Gashi Renholder 47816032
Åse Alund Arbeidsleder renhold 90573552
Åse Marit Gimle Renholder 93853126

Grunnskole - Hoffsvangen skole

Agnieszka Edyta Gluchy Assistent 61143910
Aina S. Bergheim Lærer 61143910
Anne Helen Reinsby Assistent 61143910
Aud Kristin D. Andersen Lærer 61143910
Bjørnhild Øversveen Lærer 61143910
Boumediene Ziani Lærer 61143910
Brit Ingunn B Fagerheim Assistent 61143910
Britt Elin Granum Lærer 61143910
Erik Dullerud Lærer 61143910
Hanne Løvlien Lærer 61143910
Hanne Svartbæk Skogli Lærer 61143910
Hege Anita Hauk Fjørkenstad Lærer 61143910
Hege Myrsveen Stangstuen Lærer 61143910
Inger Anne Lothe Bakke Vernepleier 61143910
Iwona Andrzejewska Lærer 61143910
Kari Lund Lærer 61143910
Karianne Engh Sagvold Lærer 61143910
Kjell Erik Vingebakken Rektor 61143910
Kjersti Småstuen Assistent 61143910
Kristin Pedersen Miljøterapeut 61143910
Lilian Anne B. Hensvold Lærer 61143910
Linn Aaslund Lærer 61143910
Maren Sofie Røise Lærer 61143910
Mariane Reiss-Jacobsen Lærer 61143910
Marit O. Lyftingsmo Barne- og ungdomsarbeider 61143910
Merethe Waaler Barne- og ungdomsarbeider 61143910
Mona Ryberg Frog Daglig leder SFO 61143910
Monica Sætran Lian Lærer 61143910
Norvald Potters Hetleflåt Assistent 61143910
Randi B. Synstelien Lærer 61143910
Silje Dysthe Gullberg Lærer 61143910
Sonja Sæther Barne- og ungdomsarbeider 61143910
Synøve Bjørnerud Inspektør 61143910
Yngvar Smerud Hansen Lærer 61143910

Grunnskole - Kapp skole

Aase Berit Sønsteby Skibenes Rektor 61147030
Aina Yvonne Strøm Vernepleier 61147030
Anne Gro Hammersbøen Lærer 61147030
Anne Mette Åslund Assistent 61147030
Arnhild Skoglund Assistent 61147030
Benedicte Stjer Heggset Lærer 61147030
Christina Thorsbakken Nygård Lærer 61147030
Grethe Karen Slåttsveen Assistent 61147030
Hamid Reza Zarei Lærer 61147030
Hilde M Bakkelund Assistent 61147030
Hilde O Ballangrud Lærer 61147030
Inger Helene Steinseth Daglig leder SFO 61147030
Jan Eivind Sandhaug Lærer 61147030
Kari Anne Martinsen Assistent 61147030
Kari Røssum Lærer 61147030
Kirsten Moe Wold Assistent 61147030
Kristin Fjellseth Lærer 61147030
Kristin Nedregå Engesveen Lærer 61147030
Lisbet Rossow Lærer 61147030
Lise Dahl Åssveen Lærer 61147030
Liv Wenche Fossen Assistent sfo 61147030
Mari Rognlien Thorkildsen Lærer 61147030
Marit Fjeld Bjerke Assistent 61147030
Marthe Kjølseth Barnevernpedagog 61147030
Marthe Ulsrud Lærer 61147030
Mina Utengen Assistent skole/SFO 61147030
Mona Aasvoll-Rognlien Lærer 61147030
Reidar Stasviken Lærer 61147030
Sissel U. Kristiansen Lærer 61147030
Tor Stian Ødegaard Lærer 61147030
Tove Thomassen Avd.L./uv.Insp/ 61147030
Trond Saksvik Lærer 61147030

Grunnskole - Kolbu skole

Alexander Dahl Assistent 61141970
Anne Berit Meistad Assistent 61141970
Anne-Marie Andresen Assistent 61141970
Arild Tømmerstig Rektor 61141971
Bengt Arne Gylder Assistent 61141970
Bitte Aannerud Lærer 61141970
Eva Melbye Gjestrum Lærer 61141970
Guro Narum Johnsrud Miljøterapeut 61141973
Hanne Larsbakken Renholder 61141970
Helale Bradosti Assistent 61141970
Ingvild Trovåg Hansen Lærer 61141970
Jan Helge Løvlien Avd.L./uv.Insp/ 61141972
Kajsa Sørum Stikbakke Assistent 61141970
Kari Larsen Ahlin Barne- og ungdomsarbeider 61141970
Kent Midteng Lærer 61141970
Kjell André Wiklund Lærer 61141970
Kjersti Drager Barne- og ungdomsarbeider 61141970
Liv Melbye Wechsler Lærer 61141970
Margaret Grøndahl Assistent 61141970
Marit Ødegaard Lærer 61141970
May Lis Solheim Assistent 61141970
May Wenche Wangen Assistent 61141970
Mette Stuldalen Eng Lærer 61141970
Mona Lunde Nyquist Lærer 61141970
Nina Brunsberg Lærer 61141970
Nora Britt Thomassen Lærer 61141970
Prayad Fossum Renholder 61141970
Ranveig Glimsdal Lærer 61141970
Tore Dalberg Lærer 61141970
Tove Bjørklund Sommerstad Lærer 61141970
Tove Helen Hoel Sekretær 61141970
Unni Dysthe Daglig leder SFO 61141978
Åse Mai Leirdal Lærer 61141970

Grunnskole - Lena ungdomsskole

Adriana Valenti Assistent 61141900
Anette Fassbender Lærer 61141904
Ann Helen Karlsen Barne- og ungdomsarbeider 61141904
Ann-Kristin Stenseth Lærer 61141904
Ann-Lillian Alstad Lærer 61141904
Anne Marit Voll Eltun Lærer 61141904
Arne Henry Skullerud Lærer 61141904
Arne Therkelsen Lærer 61141904
Arve Kaland Lærer 61141904
Camilla Sterri Myrvold Lærer 61141904
Cecilie Ramsberg Sekretær 61141904
Christer Trogstad Svingen Vernepleier 61141904
Christine Manum Lærer 61141900
Claus Vasveen Lærer 61141904
Elin Høyberget Kaardal Lærer 61141904
Elin Trillerud Lærer 61141904
Elizabeth Raudajoki Lærer 61141904
Gro Iren Eriksen Lærer 61141900
Gudrun Jørstad Lærer 61141904
Gunhild Bakke Kleiven Lærer 61141904
Gunnar Olav Strand Lærer 61141904
Hanne Kristine Olsen Lærer 61141904
Hanne Lier Lærer 61141904
Håvard Saur Rådgiver 61141903
Ina Engelien Lærer 61141900
Ingrid Enger Foss Lærer 61141904
Iwona M. Langedrag Lærer 61141904
Janne Kristine Dahl Lærer 61141904
Jorun Granberg Lærer - permisjon 61141900
Kai Rune Hansen Lærer 61141904
Katie Sofie Stensen Lier Lærer 61141904
Kirsti Dybdal Assistent 61141904
Kjersti Dahl Gunnarsrud Lærer 61141904
Lillann Fuglevåg Lærer 61141904
Linda Kristoffersen Barnevernpedagog 61141906
Linda Lium Lærer 61141904
Line Iren Vandli Lærer 61141900
Lise Alund Skjølås Lærer 61141904
Mai Liss Halvorsrud Lærer 61141904
Marianne Brude Lærer 61141900
Marit Sagenes Barnevernpedagog 61141906
Marte Slåtsveen Lærer 61141904
May Bente Raudajoki Lærer 61141905
Nils Skreprud Lærer 61141904
Renate Tamburstuen Assistent 61141904
Siamak Aghdam Lærer 61141904
Sissel Treverket Lærer 61141904
Siv Øyfrid Bratberg Lærer 61141904
Stian Johansen Vernepleier 61141904
Tine Nyberget Hoel Undervisningsinspektør 61141902
Torbjørn Våga Lærer 61141900
Torill Asbjørnsen Assistent 61141904
Torill Haugen Snipstad Assistent 61141904
Torkel Andersen Rektor 61141901
Tove Engum Fagarbeider 61141904
Unn Sethne Lærer 61141904
Øivind Gullichsen Lærer 61141904

Grunnskole - Nordli skole

Aud Berit Fjordheim Lærer 61147040
Connie Andås Engen Lærer 61147040
Else-Renate Zmuda Lærer 61147040
Hanne Bjørnstadstuen Assistent 61147040
Heidi Sveum Lærer 61147040
Irene Sandaker Assistent 61147040
Kathrine Øygarden Lærer 61147040
Kristin Westheim Assistent 61147040
Margrethe Herland Gulbrandsen Lærer 61147040
Maria Sullestad Sevaldrud Lærer (permisjon) 61147040
Marianne Witzøe Brøste Daglig leder SFO 61147045
Marit Lie Rektor 61147040
May Fosnes Lærer 61147040
Nina Hagen Lærer 61147040
Per Ibs Aagenæs Lærer 61147040
Per Johan Grønlie Sekretær 61147040
Petter Veisten Assistent 61147040
Siri Anita Lauritsen Assistent 61147040
Tone Østvold Almsbakken Lærer 61147040
Trude Stasviken Lærer 61147040
Wenche Kristin Sveum Lærer 61147040

Grunnskole - Skolekontoret

Sindre Syversen Flesvig Rådgiver 61141604
Ellen Kari Aalstad Skolesjef 61141614
Erik Ellingsen Avdelingsleder/undervisningsinspektør 61141604
Kåre Magnar Skibenes Fagleder 61141613
Manijeh F. Aghdam Rådgiver 61141595
Sigrun Gudbrandsen Haug Førstesekretær 61141603

Grunnskole - Skreia ungdomsskole

Heidi Jensen Sørlie Assistent 61141980
Anita Sandsenge Magnussen Lærer 61141980
Ann Kristin Skjelstad Lærer 61141980
Anne Holmen Rektor 61141982
Anne Lovise Lauvdal Lærer 61141980
Anne Merete Sveen Lærer 61141980
Arne Senstad Lærer 61141980
Bente Andresen Lærer 61141980
Bente Bakkeli Holm Assistent 61141980
Bente Nyhus Sekretær 61141980
Bodil Bjørkhaug Johnsen Lærer 61141980
Christine Hammerstad Lærer 61141980
Elin Åsletten Goplen Vernepleier 61141980
Else Myrland Lærer 61141980
Erik Bjørke Sosionom 61141980
Fredrik Myhre Assistent 61141980
Fredrik S. Dahl Inspektør 61141983
Grethe Moen Gudbrandsen Assistent 61141980
Gry Owren Assistent 61141980
Hans Rognlien Lærer 61141980
Hege Holte Lærer 61141980
Inger Lise Fosmo Faksvaag Lærer 61141980
Ingrid Jevne Framstad Lærer 61141980
Ingunn Martinsen Lærer 61141980
J. Håkon Grøn Hensvold Lærer 61141980
Jon R Petersen Lærer 61141980
Kenneth Ellingsen Lærer 61141980
Kristin Kleiven Assistent 61141980
Line Paulseth Solheim Lærer 61141980
Magnus Hagen Skoglund Lærer 61141980
Mari Lereng Sykepleier 61141980
Marthe Christine Meinich Lærer 61141980
Mette Gjerdingen Lærer 61141980
Mona Slåttsveen Lærer 61141980
Randi Håkegård Eichler Lærer 61141980
Rita Sogn Kirkeby Lærer 61141980
Sigrun Aaserud Lærer 61141980
Sjur Gjestvang Lærer 61141980
Stein H Dulsrud Lærer 61141980
Stein Roger Sørum Vernepleier 61141980
Stine Imingen Lærer 61141980
Åse Ygre Nordeide Miljøterapeut 61141980
Åshild Stuve Strandlie Lærer 61141980

Grunnskole - Stange skole

Aasmund Sæther Lærer 61141940
Anders Holmen Lærer 61141940
Ann-Elin Sletmo Lærer 61141940
Anne Skundberg Rønsen Lærer 61141940
Berit Raddum Bekk Lærer 61141940
Erland Aamodt Lærer 61141940
Espen Bockmann Lærer 61141940
Guri Hval Assistent 61141940
Hege Cecilie Bj Trondal Spesialpedagogisk team 61143240
Heidi Aaeng Berger Lærer 61141940
Heidi Granberg Lærer 61141940
Ida Anita Aas Lærer 61141940
Idun Dalberg Lærer 61141940
Jan Risbakken Lærer 61143240
Kari Myrsveen Fagarbeider 61141940
Kristin Johansen Assistent 61143240
Linda Irene Skjelstad Barnevernpedagog 61141943
Lise-Kari H. Vingebakken Lærer 61141940
Malgorzata Hammerstad Lærer 61141940
Marianne Huset Barne- og ungdomsarbeider 61141940
Marit Syversen Flesvig Assistent 61141940
Merete Indrelid Haugen Lærer 61141940
Mette Kristin S Gunnerød Daglig leder SFO 61141935
Monica Molland Meisterplass Vernepleier 61143240
Nina Løkkebakken Lærer 61141940
Nina Ulsrud Lærer 61141940
Rita Kjeldstad Hagen Assistent 61141940
Svanhild Larsen Brennhaugen Rektor 61141941
Svein Skjølås Inspektør 61141942
Veronika Åsbakk Lærer 61141940
Åse Rødningsby Lærer 61141940
Åse Skullerud Lærer 61141940

Grunnskole - Totenviken skole

Aaslaug Herland Rektor 61164795
Ann-Mari Svellet Lærer 61164795
Annie Enger Barnevernspedagog 61164795
Benedikte Hjelmtvedt Lærer 61164795
Bjørg Overn Ørud Assistent 61164795
Geirid Bakkeli Blunt Lærer 61164795
Hilde Eliseussen Lærer 61164795
Hilde Kristoffersen Lærer 61164795
Ida Margrethe Kjeldsberg SFO -leder 61164795
Inger Svellet Lærer 61164795
Kristian Myhrer Lærer 61164795
Merethe Mæhlum Johansen Lærer 61164795
Ole Herman Laugsand Lærer 61164795
Randi Kværn Barne og ungdomsarbeider 61164795
Rita Stubberud Myhre Assistent 61164795
Silje Kristoffersen Assistent 61164795
Siv Fossnes Nygård Lærer 61164795
Solveig F. Taralrud Lærer 61164795
Tove Lisbeth Laeskogen Lærer 61164795

Grunnskole - Vilberg skole

Anna Helena Auråen Miljøterapeut 61166230
Anne Britt Kjørstad Lærer 61166230
Bente Nettum Bekk Assistent 61166230
Dagmar Aarsby Lærer 61166230
Gunn Helen Skogen Rebne Rektor 61166230
Heidi Bjørklund Assistent 61166230
Henning Vangen Assistent 61166230
Inga Voss Sinnerud Lærer 61166230
Jens Bjørseth Lærer 61166230
Jorun Flesnes Skinstad Assistent 61166230
Justina Motiejunaite Lærer 61166230
Kristine Skramstad Lærer 61166230
Linn Therese Myhrvold Lærer 61166230
Lise Anita Saur Lærer 61166230
Liv Majer Lærer 61166230
Margot Evenrud Assistent skole 61166230
Morten Solheim Lærer 61166230
Per Johan Grønlie Sekretær 61166230
Rita Storsletten Hoel Assistent 61166230
Signe B Markeng Lærer 61166230
Siri Rødningsby Lærer 61166230
Tone Helgheim Opsahl Lærer 61166230
Tor Arne Stordal Daglig leder SFO 61166230
Torhild Berg Vangen Lærer 61166230
Torill Båkind Lærer - permisjon 61166230

Helse - Frisklivssentralen

Siri M. Hvamstad Frisklivskoordinator 905 41 880

Helse - Helsestasjon

Anne Fodstad Helsesøster - Skreia helsestasjon 61165090
Anne-Grete Flatabø Engtrø Helsesøster - Lena helsestasjon 61141646
Anne-Grete H. Rognlien Helsesøster - Lena helsestasjon 61141646
Annette Martinussen Sykepleier/helsesøsterstudent - Lena helsestasjon 61141646
Aslaug Fjellest Bergum Helsesøster - Lena helsestasjon 61141646
Grethe Harstad Solberg Helsesøster - Skreia helsestasjon 61165090
Gry Tallerud Helsesekretær - Lena helsestasjon 61141646
Guro Grindvoll Jensen Ledende helsesøster 61141646
Ida Aaslund Helsesøster - Lena helsestasjon 61141646
Kari Ludt Ouren Helsesøster - Lena helsestasjon 61141646
Lene Slettum Psykisk helseveileder for barn og unge - Lena helsestasjon 61141646
Mette Birk Enevoldsen Jordmor - Lena helsestasjon 61141646
Mette Vestengen Foreldreveileder - Skreia helsestasjon 61165090
Ragnhild Holmen Helsesøster - Skreia helsestasjon 61165090
Solveig Berg Olsen Helsesøster- Lena helsestasjon 61141646

Helse, omsorg og velferd

Ellen Hoel Psykolog
Bent Olav Engesveen Enhetsleder heldøgnstjenester
Gunhild Grythe Systemansvarlig 908 30 913
Håkon Kolden Enhetsleder hjemmetjenester 92245612

Helse, omsorg og velferd - Balke bo- og servicesenter

Anette Østerud Sykepleier 61 14 19 50
Anita S. Kristoffersen Hjelpepleier 61 14 19 50
Anja Brovold Helsefagarbeiderelev 61 14 19 50
Ann Kristin Buskum Sykepleier 61 14 19 50
Ann Kristin Lundbekk Ergoterapeut 61 14 19 50
Ann Kristin Pedersen Faglig enhetsleder 61 14 19 50
Anne Berit Sletmo Omsorgsarbeider 61 14 19 50
Anne Grete Nilsen Hjelpepleier 61 14 19 50
Anne Marie Berg Omsorgsarbeider 61 14 19 50
Anne Mette Granerud Buskum Hjelpepleier 61 14 19 50
Anny Ødegård Assistent 61 14 19 50
Astrid Mosheim Gjestvang Hjelpepleier 61 14 19 50
Aya Ali Assistent 61 14 19 50
Biruk Haile Firew Sykepleier 61 14 19 50
Bjørg T. Pedersen Hjelpepleier 61 14 19 50
Caroline Hårstadsveen Sykepleier 61 14 19 50
Cathrin Undli Assistent 61 14 19 50
Elin Dalhøy Omsorgsarbeider 61 14 19 50
Else Marie Harefallet Hjelpepleier 61 14 19 50
Hanna Marie Norheim Hjelpepleier 61 14 19 50
Hanne Aasheim Hjelpepleier 61 14 19 50
Hanne Elisabeth Welten Fagarbeider - kjøkken 61 14 19 50
Hege Homnes Nygård Hjelpepleier 61 14 19 50
Heidi Sommerfeldt Hjelpepleier 61 14 19 50
Ida Stensli Assistent 61 14 19 50
Ina Mari Alm Hansen Hjelpepleier 61 14 19 50
Inga Turid Eriksen Hjelpepleier 61 14 19 50
Inger Karin Harefallet Omsorgsarbeider 61 14 19 50
Inger Lundberg Aktivitør 61 14 19 50
Ingrid Mjøen Hjelpepleier 61 14 19 50
Irene Marie Kringen Omsorgsarbeider 61 14 19 50
Jane H. Sivesind Evenstuen Spesialsykepleier 61 14 19 50
Julie Gulliksen Assistent 61 14 19 50
Kai Even Tangen Assistent 61 14 19 50
Kaja Haugen Assistent 61 14 19 50
Kari Hammerstad Torgunrud Assistent 61 14 19 50
Kari Sagen Sekretær 61 14 19 50
Kine Børresen Assistent 61 14 19 50
Lars Ulsrud Assistent 61 14 19 50
Lars Erik Gimle Degvold Avdelingssykepleier 61 14 19 56
Lene Moen Assistent 61 14 19 50
Line Buflaten Assistent 61 14 19 50
Line H. Kristoffersen Assistent 61 14 19 50
Line Marita Glemmestad Sykepleier 61 14 19 50
Lise Rønnevig Sykepleier 61 14 19 50
Mari P. Bjørklund Hjelpepleier 61 14 19 50
Marianne Ringelien Kokk 61 14 19 50
Marte Bekkelund Millerud Helsefagarbeider 61 14 19 50
Marte G. Buskum Assistent 61 14 19 50
Martine Nielsen Hjelpepleier 61 14 19 50
Mette Alm Hansen Hjelpepleier 61 14 19 50
Mette Nygård Omsorgsarbeider 61 14 19 50
Mia Bakkelund Assistent 61 14 19 50
Mona Kampelien Faglig enhetsleder 61 14 19 50
Målfrid Gujord Olsen Hjelpepleier 61 14 19 50
Nadi Kflu Tekie Assistent 61 14 19 50
Nighistazieb Bahta Tesfazghi Assistent 61 14 19 50
Nina Iren Pedersen Hjelpepleier 61 14 19 50
Odd Espen Pedersen Fagleder kjøkken 61 14 19 50
Odd Håvard Holm Assistent 61 14 19 50
Ragnhild Nygård Hjelpepleier 61 14 19 50
Ramune Sunkurie Paulseth Sykepleier 61 14 19 50
Sigrid Narten Aschim Helsefagarbeider 61 14 19 50
Silje Tangsveen Gangnes Sykepleierstudent 61 14 19 50
Siv Anett S. Nordrum Omsorgsarbeider 61 14 19 50
Solveig Smedsrud Omsorgsarbeider 61 14 19 50
Stine Sagen Johansen Assistent 61 14 19 50
Thale Åslund Assistent 61 14 19 50
Thea Faråsbrenden Aasen Assistent 61 14 19 50
Tobias Kristiansen Kokk 61 14 19 50
Tone Midthus Hjelpepleier 61 14 19 50
Tove Stranden Aktivitør 61 14 19 50
Trude Merete Bøhm-Pedersen Spesialsykepleier 61 14 19 50
Trym Elvsvebakken Lærling 61 14 19 50
Tua Inga Aspaas Hjelpepleier 61 14 19 50
Turid Strandlie Slåttum Spesialsykepleier 61 14 19 50
Unn Irén Bjørke Helsefagarbeider 61 14 19 50
Åse Marie Fosnes Spesialsykepleier 61 14 19 50

Helse, omsorg og velferd - Fjellvoll bo- og servicesenter

Anette Frydenlund Braaten Helsefagarbeider 61143500
Anita Sæther Sykepleier 61159213
Anne Lise G. Lundby Aktivitør 61143500
Anne Synnøve Loeng Hjelpepleier 61143500
Annette Hauger Rognerud Sykepleier 61168652
Aud K. Sukkesta Huuse Helsefagarbeider 61143500
Bjørg H. Aaslund Kjøkkenassistent 61143500
Bodil Margreth Westbakken Assistent 61143500
Brita Thévenard Sykepleier 61168652
Camilla Røste Fagarbeider 61143500
Eli Hovelsrud Bjerkeenge Hjelpepleier 61143500
Elisabeth Moe Omsorgsarbeider 61143500
Elise Dalby Sandvik Assistent 61143500
Else Marie Stenersen Omsorgsarbeider 61168652
Eva Terese Paulsen Sykepleier 61143500
Evelyn Wangen Kjøkkenassistent 61143500
Geir Pedersen Ledende hjelpepleier 61143500
Grethe Haugom Ass. avd. sykepl. 61143529
Gunhild Dahl Hjelpepleier 61143529
Haldis Synnøve Skoglund Hjelpepleier 61168652
Heidi Andresen Skundberg Omsorgsarbeider 61143500
Helene Bakken Assistent 61143500
Henriette Alm Kokk 61143500
Håkon Lundborg Jacobsen Sykepleier 61143500
Inger Johanne L Hoel Aktivitør 61143506
Kari Emilie Olsen Aktivitør 61143506
Kari-Ågot Kalte Taralrud Sykepleier 61143500
Karoline Narum Vernepleier 61143500
Kathrine Opsahl Larsen Geriatrisk sykepleier 61143500
Kjersti Maria Surtevju Assistent 61143500
Kristi Jarbjørg Johansen Hjelpepleier 61143500
Kristin Hansen Assistent 61143500
Kristin Strandengen Sykepleier
Laila Kvikstad Hjelpepleier 61143529
Linda Luseter Rossow Assistent 61143500
Lisa Marie Skullerud Leder 61143500
Lise Mari Sundlisæte Sykepleier 61143500
Liv Marit Haaland Assistent 61143500
Mai Britt Rogne Hjelpepleier 61143500
Margrethe Rotabakk Hjelpepleier 61143500
Marit Kværnstrøm Sykepleier 61143500
Marry Sønsterud Omsorgsarbeider 61168652
Marte Malen Smedshammer Assistent 61143500
Mette Gamme Narum Sykepleier 61143519
Monicha Sofie Tangen Hjelpepleier 61143519
Pernille Olsen Assistent 61143500
Renate S. Sveum Sykepleier 61143500
Rønnaug Nicolaysen Hjelpepleier 61168652
Sissel Foreman Ledende hjelpepleier 61168660
Torild Bjørnstadjordet Hjelpepleier 61143500
Turid Jenny Hansen Hjemmehjelp 61143500
Yvonne Fogut Helsefagarbeider 61143500

Helse, omsorg og velferd - Fysio- og ergoterapitjenesten

Gro Merete Stensvold Ergoterapaut/prosjektleder - Hverdagsrehabiliteringsteamet 61 14 20 29
Hege Fassbender Paulsen Spesialistfysioterapeut og fagleder Barn/ unge 907 36 358
Hege Kathinka Trætteberg Fysioterapeut og konstituert avdelingsleder 905 40 070
Ingvild Aksdal Fysioterapeut 902 89 811
Kristine Kronborg Fysioterapeut - Hverdagsrehabiliteringsteamet 61 14 20 39
Maren A.H. Andersen Ergoterapeut (vikar) – Hjemmeboende og barn 907 46 758
Marthe Bjerke Ergoterapeut – Korttid/ rehab og hjemmeboende 468 58 549
Nils Staffan Holm Lervik Fysioterapeut 451 80 942
Solveig Flugstad Fysioterapeut 959 46 854
Stian Håheim Fysioterapeut 907 80 976
Tone Barkhald Spesialistfysioterapeut - Barn/ unge 468 59 791

Helse, omsorg og velferd - Hjemmetjenester

Gunn Hege Berglund Hjemmehjelp 611 41736
Anita Berg Hjemmehjelp 61168660
Anita Børresen Hjelpepleier 61168632
Anita Martinsen Hjelpepleier/vikarpool 61168637
Anna Festad Lund Sykepleier 61168635
Anne Berit Aas Nyhus Hjelpepleier 61168637
Anne Brit Nettum Sykepleier 61168632
Anne Brit Pedersen Hjelpepleier 61168632
Anne Grete Nilsen Hjelpepleier 61168632
Anne Grete Rindal Faglig enhetsleder sone 1 61168636
Anne Kari Lønseth Hjelpepleier 61168635
Anne Lise Diese Dahl Hjelpepleier 61168636
Anne Mette Gundersen Sykepleier/demenskoordinator - Solkroken 611 42 025
Anne Mette Sveum Sykepleier 61141710
Anne Olstad Sykepleier 61168635
Annette Sommerstad Sykepleier 61168635
Arild Ødegård Hjelpepleier 61168637
Astrid Mosheim Gjestvang Omsorgsarbeider/vikarpool 61168660
Astrid Narum Sykepleier 61168632
Benedicte Lånke Sykepleier 61168660
Birgit Finstad Spesialsykepleier - Barnetean 611 41 736
Bodil Lundsten Geriatr. sykepleier 61168632
Britt Jacobsen Hjemmehjelp 61168660
Cesilie Wangen Sykepleier 61168632
Christine Nøkleberg Kreftsykepleier 61168637
Eirin Renate Vodal Assistent 611 41 736
Elin Karine Vodal Hjelpepleier 61168660
Elisabeth Bakken Hjelpepleier 61168637
Elisabeth Fjellstad Hjemmehjelp 61168660
Elisabeth Synnø Starheim Sekretær 61168660 / 61168645
Else Karin Slåt Løken Hjelpepleier 61168660
Eva Bakke Holmstad Hjelpepleier 61168636
Eva Døsvik Sykepleier 61168635
Evelyn Wangen Hjemmehjelp 61168660
Evy Rebekka Stranden Hjelpepleier 61168635
Frank Kristian Ødegård Sekretær 61142010
Frode Rotabakk Hjelpepleier / natt 61168660
Gerd Helen Moe Hjemmehjelp 61168660
Grete Reinsby Bjerke Sykepleier 61168635
Grethe Lunde Frydenlund Hjelpepleier 61168635
Grethe Nyhagen Evenstuen Aktivitør/Hjelpepleier - Solkroken
Gunn Vivian M Jensrud Omsorgsarbeider 61168632
Gunvor Alm Aktivitør - Solkroken
Hege Anita Sørensen Sykepleier 61168660
Heidi Anita Bakken Sykepleier 61168637
Helen Kj. Skjølå Holte Hjelpepleier 61168636
Henny Skjølås Hjelpepleier 61168636
Hilde Merethe Brateng Sykepleier / natt 61168660
Ine Anette K. Braathen Sykepleier/vikarpool 61168660
Ingeborg Anna Thorsen Hjelpepleier / natt 61168660
Inger Lise Nilsen Hjelpepleier 61168637
Iren Oddny Engh Sykepleier
Jan Arild Brandshaug Leder 61141673
Jane Mette Imerslund Kreftsykepleier 61168632
Jorunn Hovden Hjelpepleier 61168635
Julija Kupcikaite Hjemmehjelp 61168660
Kapp Omsorgsdistrikt 61141707
Kari Burull Eng Hjemmehjelp 61168660
Kari Lisbeth Haugen Hjelpepleier 61168632
Karl Remi Karlsen Hjelpepleier/natt 61168660
Kirsten Sveen Kreftsykepleier 91835420
Kjersti Lindstad Sykepleier 61168632
Kolbu Omsorgsdistrikt 61141728
Kristin Høiberg Sykepleier 61168637
Lena Omsorgsdistrikt 61141729
Lene Holte Sykepleier / natt 61168660
Lillian Sørli Sykepleier 61168660
Linda Therese Kraus Sykepleier / natt 61168660
Line Mari Bekkelund Hjemmehjelp 61168660
Linn Mari Østen Windland Fagleder 61168652
Linn Merethe Sn Rogne Lærling 61168660
Lisbeth Evenstuen Sykepleier 61168660
Liv Camilla Sveum Sykepleier/vikarpool 61168660
Maren Taralrud Enger Konstituert avdelingsleder - sone 1 61168632
Margrethe Rotabakk Hjelpepleier 61168660
Mari Helen Haugerud Sykepleier 61168637
Marian Eriksrud Kreftsykepleier 61168635
Marte Taralrud Omsorgsarbeider 61168632
May Britt Sommerstad Hjelpepleier 61168635
May Kristin Lønseth Leder 61141706
May Nygård Assistent 61168660
Mette Langerud Stranden Omsorgsarbeider 61168632
Mette Larsen Hjelpepleier 61168637
Nina Heidi Myhr Faråsengen Hjelpepleier / natt 61168660
Ona Dalby Hjelpepleier/natt 61168660
Ragnhild Bjørns Eltun Hjelpepleier 61168637
Randi A. Dompen Svanholm Hjemmehjelp 61168660
Rita Helen Alm Sykepleier 61168660
Rune Sommerstad Hjelpepleier 61168660
Ruth Karlsen Hjemmehjelp 61168660
Siv Kristin Brekken Assistent 61168632
Skreia Omsorgsdistrikt 61141634
Solveig Oppegård Hjelpepleier 61168635
Ståle Lie Sykepleier 61168660
Tone Aasen Hjelpepleier 61168660
Torill Branting Assistent 61168660
Torill Olano Hjelpepleier/vikarpool 61168660
Tove Merethe Solberg Sykepleier 61168660
Tove Mette Sandvik Sykepleier 61168637
Tove Nygård Omsorgsarbeider 61168632
Tua Inga Duner Aspaas Hjelpepleier / natt 61168660
Vigdis Lindsveen Hjemmehjelp 61168660
Wenche Bjerkengen Hjelpepleier 61141673
Wenche Elisabet Lunde Assistent 61168660
Wenche S. Sandviken Hjelpepleier / natt 61168660
Åshild Rogne Omsorgsarbeider 61168660

Helse, omsorg og velferd - Kapp bo- og servicesenter

Isak Mathisen Helsefagarbeider 61165900
Marte Brusveen Vestland Assistent 61165900
Oda Brusveen Vestland Assistent 61165900
Anne Lise Holje Hjelpepleier 61165900
Astrid Karin Haugen Omsorgsarbeider 61165900
Bente Karin Bjørseth Faglig enhetsleder med stedfortreder funksjon 61165900
Berit Grønland Spesialhjelpepleier 61165900
Berit Holm Fagarbeider 61165900
Elin Kristin Dybdal Assistent 61165900
Elin Sandaker Nordheim Assistent 61165900
Else Hårstadsve Assistent 61165900
Else Synnøve Berg Aktivitør 61165900
Else Synnøve Skaug Aktivitør 61165900
Erna Sommerstad Hjelpepleier 61142021
Eva Hasli Kokk 61165900
Fata Avdic Kokk 61165900
Gudveig Mary Ramsrud Hjelpepleier 61165885
Gunn Helen Karlsen Omsorgsarbeider 61165900
Heidi T. Asprusten Sykepleier 61165900
Inger M. Haugen Rødningsby Kjøkkenassisten 61165900
Ingrid Iren Brenden Hjelpepleier 61165885
Julie Marie Sørheim Assistent 61165900
Kari Simenstad Sykepleier 61165900
Lillian Leonora Kristoffer Hjelpepleier 61165900
Linda Bakken Aktivitør 61165903
Linda Therese Bjørnstad Fagarbeider 61165900
Linn Nikkerud Sykepleier 61165900
Liv Gjerdalen Hjelpepleier 61165900
Malin Nikolaisen Assistent 61165900
Mariann L Holte Assistent 61165900
Marianne Thune Omsorgsarbeider 61165900
Marte Johansen Sykepleier 61165900
May Helen Wang Hjelpepleier 61165900
May Irene Johansen Sekretær 61165900
Roar Gran Lærling 61165900
Siri Skyberg Solheimsne Hjelpepleier 61165900
Sonja Henny Tråholt Leder 61165900
Stella Ruud Petrovits Sykepleier 61165900
Stine Marie Eriksen Hjelpepleier 61165900
Sølvi Bekkelund Hjelpepleier 61165900
Sølvi Bekkelund Aktivitør 61165900
Torunn Solhaug Fagleder kjøkken 61165900
Unni Andersen Hjelpepleier 61165900
Unni Rudsengen Omsorgsarbeider 61165900
Venke Merete Rødningsby Ass. Avdelingssykepleier 61165900

Helse, omsorg og velferd - Rus og psykiatri

Anne Hveem Haug Psykiatrisk sykepleier 905 52 379
Anne-Marie Brateng Gran Spesialhjelpepleier 957 39 085
Bjørg Gjestvang Sykepleier 61168637
Eli Merethe Nesset Leder 61141790
Elna Marie Arnesen Hjelpepleier 977 68 925
Espen Stordal Psykiatrisk sykepleier - mestringsteam 461 99 988
Gerd Wetzel Psykiatrisk sykepleier 970 25 632
Gunhild Rosseland Psykiatrisk sykepleier 954 85 708
Hanne Robøle Hjelpepleier 977 68 925
Inger Ek Brynilsen Sosionom 469 17 205
Jorunn Baakind Spesialhjelpepleier 977 68 925
Judith Irene Thune Hjelpepleier 977 68 925
Kirsten Baakind Spesialhjelpepleier 950 57 156
Linda Foss Psykiatrisk sykepleier - mestringsteam 907 11 437
Maren Pedersen Sosionom 61141645
Tommy Aasmundsen Ruskoordinator 916 83 629
Wenche Alm Torkildsen Omsorgsarbeider 977 68 925

Helse, omsorg og velferd - Tildelingsenheten

Anne Berit Pedersen Saksbehandler - bostøtte 61141586
Anne Kari Aukrust Saksbehandler 61141720
Ellen Barlund Saksbehandler 61141721
Gry-Hege Strandbakke Enhetsleder tildelingsenheten 48027563
Gunn Johansen Saksbehandler - husbankmidler og gjeld 476 77 405
Guro Beate Sørlie Saksbehandler 61141722
Kari Sagen Sekretær 61141575
Nina Ninive Saksbehandler 61141723
Nora Helene Ulven Førstesekretær 61141575
Petter Welander Saksbehandler 61141618
Randi Gråtrud Rønning Saksbehandler 61141720
Solveig Sveen Lundgaard Saksbehandler 61141649
Synnøve Mathisen Saksbehandler 947 91 700
Unni Bekkelund Hansen Saksbehandler 61141695

Helse, omsorg og velferd - Tilrettelagte tjenester

Anette Braaten Assistent - Meieritunet 61141581
Anette Engelien Assistent - Avlastning 61168649
Anette Raddum Nielsen Assistent - Nerbo 61168649
Anita Aasheim Assistent - Nerbo 61168649
Ann Kristin Løkken Hjelpepleier - Kvam 61169066
Ann Kristin O. Farås Hjelpepleier - Kvam 61169066
Ann Kristin Olsby Barnevernspedagog - Fossen avlastningsbolig
Anne Berit Haugen Assistent - Hagan 61163755
Anne Karin Ensrudhage Hjelpepleier - Labotunet 61168640
Anne Marit Dalby Omsorgsarbeider - Meieritunet 61164680
Anne Mette Svellet Faglig enhetsleder - Meieritunet 61141581
Anne Rogne Assistent - Nerbo 61168649
Anne Sagstuen Fagervoll Assistent - Meieritunet 61141581
Anne-Marie Andresen Assistent - Avlastning 61168649
Annika Thune Hjelpepleier - Nerbo 61168649
Anny Roland Faglig enhetsleder - Kvam 61169066
Astri Larsen Assistent - Kvam 61169066
Aud Janka L. Løken Assistent - Labotunet 61168640
Beate S. Kristianse Assistent - Hegge botun 61168948
Bente Aasen Assistent - Høgdavegen 61164680
Bente Elisabeth Hovde Assistent - Meieritunet 61141581
Bergit S. Ramse Andersen Fagarbeider - Kvam 61169066
Bodil Tangen Omsorgsarbeider - Avlastning 61168649
Britt Wikøren Klevengen Assistent - Kvam 61169066
Eivind Peder Hveem Miljøarbeider - Meieritunet 61141581
Elin Marianne Sørlien Assistent - Labotunet 61168640
Else Karin Harstad Omsorgsarbeider - Labotunet 61168640
Erik Cato Haug Assistent - Vestbygda/Hovedvernombud 61168980
Eva Lau Braathen Assistent - Hagan 61163755
Eva Sagstuen Alm Assistent - Vestbygda 61168980
Frida Bjerke Enhetsleder - Hegge flexitjenesten 61168948
Grethe Laila Bj Nøkleberg Hjelpepleier - Kvam 61169066
Gry Johansen Elvsvebakk Omsorgsarbeider - Meieritunet 61141581
Gunn Marit Gran Avdelingsleder - Kvam, Tovold og Hagan 61169066
Guro Sukkestad Mistereggen Fagarbeider - Vestbygda 61168980
Gøril Asrun Eriksen Hjelpepleier - Kvam 61169066
Hanne Berit Bjerke Avdelingsleder – Vestbygda, Hegge og Nerbo 61168980
Hege Solberg Assistent - Avlastning 61168649
Ida M. Valrygg Faglig enhetsleder - Vestbygda 611 68 980
Ida Sundt Berge Faglig enhetsleder - Fossen avlastningsbolig 61141962
Inger Berit Sørlie Omsorgsarbeider - Vestbygda 61168980
Inger Johanne Kleppe Assistent - Meieritunet 61141581
Ingunn Degvold Assistent - Hegge 61168948
Irene Skaugerud Autorisert helsefagarbeider - Meieritunet 61141581
Jan Erik Stensvold Assistent - Vestbygda 61168980
Jonny Stensvold Assistent - Vestbygda 61168980
Julie Marlene Hole Vikar - Meieritunet 61141581
Kai Annexstad Assistent - Vestbygda 61168980
Kai Even Tangen Assistent - Høgdavegen barnebolig 61164680
Kari Lunde Gjerstad Assistent - Vestbygda 61168980
Kari Lundhagebakken Spesialhjelpepleier - Vestbygda 61168980
Kathrine Olafsen Omsorgsarbeider - Vestbygda 61168980
Kenneth Limbodal Hjelpepleier - Skreien 61164261
Kim Espen Hansen Fagleder - Tovold
Kine Malin Bjørnerud Meieritunet 61141581
Kjell Erik V. Bakkelund Assistent - Hagan 61163755
Kjersti Ulsrud Willerud Assistent - Vestbygda 61168980
Kjersti Barstad Fagarbeider - Kvam 61169066
Knut Stepperud Faglig enhetsleder - Nerbo 611 68 649
Kristin Ingul Assistent - Kvam 61169066
Kristin Stensvold Hjelpepleier - Hegge botun 61168948
Laila Granerud Barnepleier - Hagan 61163755
Linda Stråmyr Assistent - Meieritunet 61141581
Line Emilie Eng Olsen Assistent - Avlastning 61168649
Linn Benita Tor Hagen Assistent - Høgdavegen barnebolig 61164680
Lise Karlsen Omsorgsarbeider - Labotunet 61168640
Magne Willerud Assistent - Skreien 61164261
Mai Holmstad Hjelpepleier - Labotunet 61168640
Malene Johansen Assistent/tilkallingsvikar - Meieritunet 61141581
Malin Olsen Steina Vernepleier - Vestbygda 61168980
Mari Paulsen Bjørklund Assistent/tilkallingsvikar - Meieritunet 61141581
Marianne S Wainwright Hjelpepleier - Kvam 61169066
Marianne Stabu Omsorgsarbeider - Meieritunet 61141581
Marit Olstad Assistent - Vestbygda 61168980
Marthe Moen Bjørklund Assistent - Hegge botun 61168948
May Lisbeth Wan Ruud Hjelpepleier - Kvam 61169066
May Løsengen Assistent - Labotunet 61168640
May Smedsrud Assistent - Nerbo 61168649
Mediha Jakupovic Vernepleier - Meieritunet 61141581
Mette Mari Sveen Psyk. hjelpepleier - Meieritunet 61141581
Mirjam Brunsgaard Miljøterapeut - Avlastning 61168649
Mona Thingstadberget Hjelpepleier - Kvam 61169066
Monika Dahl Jørgensen Omsorgsarbeider - Nerbo 61168649
Morten Wiklund Avdelingsleder - Meieritunet, BPA og Skreien 61141582
Nicolai Sønsteby Assistent - Meieritunet 61141581
Niels Cristian Sørensen Assistent - Skreien 61164261
Nina Iren Moen Hjelpepleier - Meieritunet 61141581
Nina Smedsrud Assistent - Høgdavegen barnebolig 61164680
Odd David Bergrud Hjelpepleier - Labotunet 61168640
Ragnhild Marit R. Bismo Spesialhjelpepleier - Meieritunet 61141581
Silje Løken Grøtberg Helsefagarbeider - Meieritunet 61141581
Silje Sommerstad Assistent - Hegge botun 61168948
Siv Anita Midtskogen Faglig enhetsleder - Kvam 61169066
Siv Audhild Nøkleby Assistent - Hegge botun 61168948
Siv H.Larsen Engh Hjelpepleier - Kvam 61169066
Siv Hiken Galtestad Sykepleier - Fossen avlastningsbolig 41427919
Solveig Hellum Assistent - Meieritunet 61141581
Sonja Olsen Assistent - Avlastning 61168649
Sonja Røsåsen Hjelpepleier - Meieritunet 61141581
Stine Anita Trannum Hjelpepleier - Avlastning 61168649
Tanya Tone Wahl Assistent - Skreien 61164261
Therese Nicolaisen Hjelpepleier - Meieritunet 61141581
Tommy Engelund Assistent - Meieritunet 61141581
Tone Eriksen Assistent - Vestbygda 61168980
Tone Mirjam Bergrud Assistent - Hegge botun 61168948
Tone Paulsen Hjelpepleier - Hegge botun 61168948
Tor Richart Engesveen Assistent - Nerbo 61168649
Torill Haugen Snipstad Assistent - Avlastning 61168649
Torunn Bøe Hjelpepleier - Vestbygda 61168980
Tove Sørlie Hjelpepleier - Kvam 61169066
Truls Ingvar Telle Fagarbeider - Hagan 61163755
Turid Glesne Lurås Assistent/tilkallingsvikar - Meieritunet 61141581
Turid Langgård Assistent - Hagan 61163755
Wenche Mondale Sekretær 61141649
Øyvind Hovde Assistent - Hegge botun 61168948

Helse, omsorg og velferd - legesenter

Aina Camilla Lundsten Helsesekretær - Kolbu legesenter 61198800
Al Mousa Gewan Fastlege - Kolbu legesenter 61198800
Alf Ursin Fastlege - kommunelege miljørettet helsevern og medisinsk beredskap - Lena legesenter 61141682
Anja Haag Helsesekretær - Lena legesenter 61141682
Ann-Christin Bamidele-Skyrud Fastlege - Lena legesenter 61141682
Anne Brit Pedersen Helsesekretær - Skreia legesenter 61165180
Anne Fossen Stenberg Helsesekretær - Lena legesenter 61141682
Anne Lene Bergheim Helsesekretær - Lena legesenter 61141682
Arne Schjønsby Fastlege - Lena legesenter 61141682
Audun Henriksen Fastlege - Kapp legesenter - permisjon 61147000
Ellen Hammer Fastlege - Lena legesenter 61141682
Erling Egenæs Fastlege - kommunelege kurativ behandling - Skreia legesenter 61165180
Guro Hubred Sykepleier - Kapp legesenter 61147000
Håkon Johansen Fastlege - Kolbu legesenter 61198800
Jan Cornelis Walig Fastlege - kommunelege psykiatri/rus, barn/unge - Kapp legesenter 61147000
Karin Frydenberg Fastlege - Skreia legesenter 61165180
Karin Snitt Fastlege - Kolbu legesenter 61198800
Lise Anita Grøtte Helsesekretær - Kolbu legesenter 61198800
Liv Tone Bråthen Helsesekretær - Skreia legesenter 61165180
Marianne Engh Helsesekretær - Lena legesenter 61141682
Mette Baastad Sykepleier - Skreia legesenter 61165180
Mette Mathisen Turnuslege - Skreia legesenter 61165180
Randi Balke Hveem Legesekretær - Kapp legesenter 61147000
Rebecca Setsaas Fastlege - kommunelege geriatri - Kolbu legesenter 61198800
Runa Kristine Raddum Sykepleier - Skreia legesenter 61165180
Tone Amundsen Helsesekretær - Skreia legesenter 61165180
Tone Hjemås Fastlege - Kapp legesenter 61147000
Tore Hansen Fastlege - Lensbygda legesenter 61142730
Vera Martinsen Moe Helsesekretær - Kolbu legesenter 61198800
Vigdis Nørvåg Helsesekretær - Kapp legesenter 61147000

Helse, omsorg og velferd - Østre Toten sykehjem

Aina Morønning Sykepleier 61142026
Afi Somesi Assistent 61142026
Anette Østerud Sykepleier 61142026
Anita Gullberg Omsorgsarbeider 61142025
Anita Snoen Lundgjerdingen Hjelpepleier 61142016
Ann Christin Strand Hjelpepleier 61142021
Ann H. Jørgenseth Hjelpepleier 61142016
Ann Heidi Holthe Sykepleier 61142021
Ann Karin Linds Rogne Assistent 61142021
Ann Sofie Rekslen Sykepleier 61142026
Anne Berit Solheim Omsorgsarbeider 61142026
Anne Helene Slåttum Hjelpepleier 61142016
Anne Hilde Fang Nyhagen Hjelpepleier 61142025
Anne Irene Glommen Hjelpepleier 61142026
Anne Kristin Sn Johansen Spesialhjelpepl 61142026
Anne Line B. Bakkene Hjelpepleier 61142025
Anne Mette Pedersen Kokk 61142017
Anne Nora Løsnesløkken Avdelingsleder - avdeling D 61142016
Anne-Britt Willerud Nattsykepleier 61142021
Anne-Kari Kirkeby Spesialhjelpepl 61142026
Anne-Lise Steinsland Assistent 61142026
Ardian Mehmeti Assistent 61142021
Asha Ahmed Abukar Assistent 61142016
Asri Mariam Larsen Assistent 61142026
Beate Solli Hjelpepleier 61142025
Bente Irene Hassel Assisterende avdelingsleder
Bente J.Gjerdin Pedersen Ass.Avd.Sykepl. 61142016
Bente Snoen Hjelpepleier 61142025
Berit Elisabeth Høygård Hjelpepleier 61142021
Berit Hammerstad Hjelpepleier 61142025
Berit Haugen Ledende hjelpep 61142025
Berit Sveum Kokk 61142017
Birgit Marie Nordengen Spesialhjelpepl 61142016
Birgit Rigmor Blegen Hjelpepleier 61142026
Bjørg H. Skullerud Hjelpepleier 61142021
Bjørg Lise K. Granberg Sykepleier 61142016
Bodil Karlsen Hjelpepleier 61142025
Bodil Vestby Kjøkkenassistent 61142017
Bozena Magdalen Pietrzak Sykepleier 61142016
Britt Ulsrud Hjelpepleier 61142026
Eli Johnsen Truberg Hjelpepleier 61142021
Elin Narum Hjelpepleier 61142021
Elsa Ranveig Enger Hjelpepleier 61142021
Eva Egge Frydenlund Hjelpepleier 61142026
Grethe Bjerke Kjøkkenassistent 61142017
Grethe Myhre Hjelpepleier 61142025
Grethe Søgård Spesialhjelpepl 61142026
Gro E. Risvik Assistent 61142026
Gro Ellen Stran Glesaaen Hjelpepleier 61142021
Hege Ann Forsbakk Larsen Sekretær 61142010
Heidi Rustad Hjelpepleier 61142016
Heidi Sollien Sykepleier 61142016
Heidi Sollien Sykepleier 61142026
Heidi Stranden Hjelpepleier 61142016
Heidi Trillerud Assistent 61142016
Hilde K. Braaten Hjelpepleier na 61142026
Hilde K. Braaten Hjelpepleier 61142026
Hilde Lundsgård Avdelingsleder - avdeling C 996 36 534
Hilde Smedsrud Faglig enhetsle 61142025
Ine Anett Kolve Braathen Assistent 61142021
Inger Bjørseth Hjelpepleier 61142026
Inger Kaste Hjelpepleier 61142025
Inger Lise Diehn Assistent 61142021
Inger Marie Undli Omsorgsarbeider 61142025
Ingun Haugene Hjelpepleier 61142021
Ingun Haugene Hjelpepleier 61142021
Irene K. Lerstadgri Ass.Avd.Sykepl. 61142016
Kari Simenstad Sykepleier 61142016
Kim Jørand Bakkelund Hjelpepleier 61142025
Knut Jonny Bakken Assistent 61142016
Kristin Bleken Linnerud Hjelpepleier 61142026
Kristin Skullerud Assistent avdelingspleier 61142021
Laila Gimle Sykepleier 61142025
Laila Iren Hagen Hjelpepleier 61142025
Laila Nybråten Hjelpepleier 61142025
Lene Katharina Syversen Sykepleier 61142016
Lene Kristin Sveum Tveite Sekretær 61142010
Lillian Sørli Hjelpepleier 61142025
Linda Bråten Slettum Lærling 61142016
Linda Terese Holte Sykepleier 61142026
Line Beate Hveem Vernepleier 61142025
Line Jeanette R Birkeland Assistent 61142021
Lise Kristin Skjellerud Hjelpepleier 61142025
Liv Anne B. Stjernvang Hjelpepleier 61142016
Mai Brit Hansen Hjelpepleier 61142025
Marcela-Cristin Leirdal Hjelpepleier 61142021
Maren Elene Nyland Hjelpepleier 61142026
Marianne Hanssen Hjelpepleier 61142016
Marit Aarstad Hjelpepleier 61142025
Marthe Sørli Lærling 61142021
May Britt Molstadkro Hjelpepleier 61142026
Merete Trillerud Hjelpepleier 61142021
Merete Trillerud Hjelpepleier 61142026
Mona Degvold Hjelpepleier 61142016
Mona Elisabeth Skimten Hjelpepleier 61142016
Nina Evang Lønstad Hjelpepleier 61142025
Nina Vingebakke Hjelpepleier 61142021
Nora Helene Ulven Sekretær 61142010
Oddrun Luseter Omsorgsarbeider 61168652
Ofelia Chbib Geriatrisk sykepleier 61142021
Ole Kristoffer Olsøybakk Karlsen Helsefagarbeider 61142026
Ragnhild Røise Hjelpepleier 61142021
Rita Hoel Nerødegård Lærling 61142026
Rita Løkken Nygaard Hjelpepleier 61142026
Silje Amundsen Hjelpepleier 61142025
Silje Jørstad Omsorgsarbeider 61142016
Sissel H.Røberg Rogne Hjelpepleier 61142025
Solveig Elise Bekkelund Assistent 61142016
Solveig Østvold Ulsrud Aktivitør 61142026
Sonja May Chr. Sveen Leder 61142026
Stian Nyland Assistent 61142025
Stine Elisabeth Øverli Assistent 61142025
Therese Røberg Tandsæther Hjelpepleier 61142025
Tone Aasen Hjelpepleier 61142021
Tone Christin Larsbakken Assistent 61142026
Tone Kirkeby Avdelingsleder - avdeling B 958 20 116
Tone Kirkeby Ass.Avd.Sykepl. 61142026
Tone Laila Olsen Hjelpepleier 61142026
Tonje Enger Lærling 61142025
Tonje Solbakken Edvardsen Assistent 61142025
Tordis Bråthen Spesialhjelpepl 61142025
Torild Bjørnstadj Hjelpepleier 61142021
Torunn Johanne Bakkelund Assistent 61142016
Tove Bakkelund Helsefagarbeider 61142021
Tove Evenstuen Hjelpepleier 61142016
Tove Garli Petterson Hjelpepleier 61142016
Tove Mette Sandvik Sykepleier 61142016
Tove Ridal Assistent 61142026
Tove Solhaug Kjøkkenassistent 61142017
Turid Mo Olsen Ledende hjelpep 61142016
Unni David Sykepleier 61142021
Unni Elisabeth Ørbeck Omsorgsarbeider 61142025
Unni Nordheim Hjelpepleier 61142026
Vanja Johansen Assistent 61142026
Vigdis Holte Sykepleier 61142026
Violetta Rosa Pyka Kreftsykepleier 61142021
Wenche Elisabet Olsen Sykepleier 61142016
Wenche Gullikse Wangen Hjelpepleier 61142021
Wenche Tellevik Hjelpepleier 61142016
Werner Sivertsen Leder - kjøkken 61142033
Zina Gecaite Aaseth Sykepleier 61142016
Åse Marit Nygård Moe Fagleder kjøkken 61142017
Åse Nelly Olsen Omsorgsarbeider 61142016
Åshild Bustebak Sandberg Nattsykepleier 61142021

Helse, omsorg og velferd -Tildelingsenheten

Vigdis Øksne Saksbehandler - permisjon

IKT-avdelingen

Christian Helde Lærling
Erik Petersen Lærling 96235475
Hans Kristian Enger Konsulent 61141727
Kristian Gaarder Konsulent 92463149
Odd Arne Raddum Leder 95122153
Osama Mohamad Konsulent 61141768
Shahzad Hayat Khan Konsulent 61141542

Kommunikasjonsavdelingen

Lisbeth Helene Fjellby Konsulent 61141500
Mari Anne Frydenberg Fagansvarlig politisk sekretariat 46840957
Mari Bjørnstad Grønlie Kommunikasjonsmedarbeider 61141565
Marit Ødegård Arkivleder 47901559
Merete Varpestuen Konsulent 61141500
Merete Godard Konsulent 61141529
Siri Thomassen Svellet Konsulent 61141500
Unni Balke Konsulent 61141937
Wenche Engebakken Post 61141679
Øivind Skogli Leder

Kultur - Kulturkontoret

Aud Hoel Fodstad Konsulent 61141558
Grethe Steensen Prosjektleder 61141626
Kari Kveine Konsulent 61141621
Kjersti Krageberg Konstituert kultursjef 99233331
Per Einar Starum Konsulent 61141665
Tone Berit Hornnes Støttekontakt-koordinator 61141642

Kultur - Kulturskolen

Arve Øfstaas Kulturskolemedarbeider 61164610
Bratislav Arandjelov Musikk 90625770
Dimitre Jelev Musikk 92643547
Erlend Fredholm Tekniker 91880143
Eva Stende Musikk 98051793
Geir Åge Johansen Musikk 47058772
Karen Owrenn Musikk 48153524
Kari Eriksen Langhaug Musikk 47078815
Kari Oline Øverseth Bildekunst 90094737
Katrina E. Wali Stewart Dans/ballett 47297287
Martin Bækkelund Musikk 95185709
May Berget Renholder
Oddmund Nordhagen Vaktmester
Per Inge Høiberg Rektor 61164611
Tonje Bakken Kvasbø Teaterinstruktør
Willy Skjellaug Musikk 95145604

Lønningskontoret

Barbro Marie Hagberg Fagansvarlig lønn 61141519
Linda Snoen Konsulent 61141538

NAV kommune

Monica Solbakken Veileder 55553333
Ann Marit Sandsengen Stab/støtte 55553333
Anne Sukkestad Stab/støtte 55553333
Annika Bjerkeengen Veileder 55553333
Borgny Staven Veileder 55553333
Cathrine Solheim Goss Veileder - Permisjon 55553333
Eli Stavem Veileder 55553333
Finn Erik Lystad Nestleder 55553333
Gunn Granum Evensen Veileder 55553333
Guro Brændhaugen Veileder 55553333
Hanne Eng Stab/støtte 55553333
Hanne Hanserud Veileder 55553333
Helge Ødegård Leder 55553333
Hilde Halsan Aaslund Veileder 55553333
Ida-Marie Ødegård Veileder - Permisjon 55553333
Ingrid Elisabeth Johansen Veileder 55553333
Ingvill Høgvoll Veileder 55553333
Irelin Elisabeth Hansen Vikar/Veileder 55553333
Jon Brage Linberg Veileder 55553333
Jorunn Midtskogen Veileder 55553333
Kai Henning Stensrud Stab/støtte 55553333
Karin Marie Johansen Veileder 55553333
Laila Hermanrud Gjerde Veileder 55553333
Linda Christine Jørung Boge Vikar/Veileder 55553333
Liv Astri Ødegård Veileder 55553333
Per Morten Stensaas Veileder 55553333
Randi Haug Veileder 55553333
Rønnaug Forberg Veileder 55553333
Sissel Stray Konsulent 55553333
Trude Axelsen Veileder 55553333

PP-tjenesten

Audny Lunde Saksbehandler 61141606
Christine Coventry Dahl Saksbehandler 61141612
Eivor Kjelstad Saksbehandler 61141712
Hilde Leonardsen Saksbehandler 61141568
Inger Jahre Saksbehandler 61141610
Kari Nordeng Fauchald Saksbehandler/logoped 61141596
Liz-Natalie Holt Iversen Saksbehandler 61141611
Åsa Artelius Leder 61141609

Personalavdelingen

Inga Jociene Konsulent 61141726
Tove Gjestvang Konsulent 61141510
Turid Fiskevold Sommerstad Rådgiver 61141786

Plan og næring

Ada Engødegård Jordbrukssjef 61141638
Bjørn Hoelsveen Landbruksrådgiver 61141640
Elena Lindstad Leder 46840763
Ilse Konings Arealplanlegger 61141543
Jan-Erik Nordrum Oppmåling, adressering, seksjonering 912 43 228
Kirsten Andersen Arealplanlegger 61141549
Knut Gulbrandsen Kartansvarlig 61141554
Mohammad Kamaly Byggesak 900 26 850
Per André Rjaanes Prosjekt eiendomsskatt 61141552
Renate Vestbakken Arealplanlegger 61 14 15 48
Saera Ali Byggesak 917 89 489
Sverre Dysthe Landbruksrådgiver 61141641
Terje Ruud Oppsyn 97045152
Tove Hensvold Matrikkel 61141643
Åse Marit Skjølås Skogbrukssjef/viltforvaltning 61141639

Rådmannens stab

André Alves Ingeniør 41475729
Astrid Fykse Konsulent
Kjartan Tosterud Rådgiver 61141724
Kristian Myklebust Solberg Integreringsrådgiver 915 73 712
Stine Røen Næringsrådgiver 41432678

Tillitsvalgte

Anita G Karlsen Tillitsvalgt - Delta 61141702
Anne-Kari Kirkeby Tillitsvalgt - Fagforbundet 61141677
Aslak Stensrud Hovedtillitsvalgt - Utdanningsforbundet 61141675
Inger Bakken Tillitsvalgt - Fagforbundet 61141677
Per Johan Grønlie Tillitsvalgt - Fagforbundet 61141677

Vann og avløp

Anders Lundhagebakken Fagarbeider ledningsnett 90892565
Arild Udseth Saksbehandling vann og avløp 48131088
Asgeir Amlien Driftsoperatør avløpsrenseanlegg 41445191
Driftsentralen Krabyskogen Vann og avløp 61141770
Eddy Robøle Driftsoperatør avløpsrenseanlegg 95785067
Einar Hasvoldseter Ansvarlig kart og påvisning 99513308
Elisabeth Harrang Vann- og avløpssjef 91173384
Gjermund Hagen Driftsoperatør avløpsrenseanlegg 97498093
Kai Vidar Sveum Driftsoperatør produksjon av drikkevann 41418610
Kato Engeli Driftsoperatør avløpsrenseanlegg 41628382
Kjell Nyborg Driftsansvarlig vann og avløpsrensing 95785066
Kåre Ravnsborg Prosjektleder vann og avløp 90853649
Lars Bekk Fagarbeider vedlikehold 95949920
Mads Bjerke Fagarbeider ledningsnett 95785065
Morten Fagerholm Fagarbeider ledningsnett 40631782
Ole Christian Kjølseth Prosjektleder vann og avløp 99159543
Roger Fangan Fagarbeider ledningsnett 90520330
Rune Myhre Driftsoperatør avløpsrenseanlegg 95882629
Solveig Bredesen Fagansvarlig gebyrer 61141550
Tore Nygård Driftsansvarlig ledningsnett 40631783
Ulf Stensberg Driftsoperatør avløpsrenseanlegg 41418605

Økonomiavdelingen

Arve Skredderbakken Skatteoppkrever 90689205
Bente Kr.Løvaas Olsen Konsulent 61141534
Bente Stenslie Førstekonsulent 61141517
Britt Hanne Espe Konsulent 61141533
Håkon Lundbye Regnskapsjef 61141536
Ivar Dahl Økonomisjef 95981268
Jan Helge Iversen Innfordringskonsulent 61141522
Jon Per Longva Regnskapskontrollør
Kari Janne Leinan Pedersen Prosjektleder Innkjøp
Lars Sætre Innfordringskonsulent 61141528
Merete Annie Nilssen Regnskapskonsulent 61141714
Nils Bratberg Kontroller 95429861

Østre Toten boligstiftelse

Ragnhild Dotseth Daglig leder 61141509

Østre Toten frivilligsentral

Anne Beate Bakken Leder 61141709

Østre Toten læringssenter

Anita Paulsen Barlund Saksbehandler 61141732
Ann Kristin Enger Leder 61141607
Anne Gro Grue Lærer 61141537
Auden Mistereggen Lærer 61141537
Beate Nielsen Lærer 61141537
Bjørg Karlstad Lærer 61141537
Durdica Pejic Rådgiver 61141936
Galina V S Pedersen Lærer 61141537
Ingebjørg Habbestad Avd.l./uv.Insp/ 61141602
Inger Lise Ruch Strand Lærer 61141537
May Sveen Stubodden Lærer 61141537
Morten Kyseth Lærer 61141537
Ole Johannes Taralrud Lærer 61141537
Olga Røise Flyktningkonsulent 61141590
Ragnhild Wiklund Lærer 61141537
Regine B. Pedersen Lærer 61141537
Siw Hege Bredesen Lærer 61141537
Solveig Myhrvold Lærer 61141537
Vidar Bakke Lærer 61141537